Úvod /  Naše realizácie
Naše realizácie
3,06kWp ONGRID SYSTÉM - Dargov3,06kWp ONGRID SYSTÉM - Dargov (4)
3,06kWp ONGRID SYSTÉM + OHREV VODY - Sliač3,06kWp ONGRID SYSTÉM + OHREV VODY - Sliač (3)
3,57kWp ONGRID SYSTÉM - Štrba3,57kWp ONGRID SYSTÉM - Štrba (4)
3,06kWp ONGRID SYSTÉM - Dulová Ves3,06kWp ONGRID SYSTÉM - Dulová Ves (6)
2,55kWp ONgrid SYSTÉM + OHREV VODY - Dvor2,55kWp ONgrid SYSTÉM + OHREV VODY - Dvor (4)
3,06kWp ONGRID SYSTÉM - Bratislava3,06kWp ONGRID SYSTÉM - Bratislava (4)
4,85kWp ONGRID SYSTÉM - Drienov4,85kWp ONGRID SYSTÉM - Drienov (6)
3,06kWp ONGRID SYSTÉM + OHREV VODY - Komárno3,06kWp ONGRID SYSTÉM + OHREV VODY - Komárno (3)
ONgrid systém- jednofázový o inštalovanom výkone 2,55kWp s riadením prebytku energie do AC špirály zásobníka vody - PrešovONgrid systém- jednofázový o inštalovanom výkone 2,55kWp s riadením prebytku energie do AC špirály zásobníka vody - Prešov (6)
ONgrid systém- jednofázový o  inštalovanom výkone 3,06kWp s riadením prebytku energie do AC špirály zásobníka vody - Mútne (Orava)ONgrid systém- jednofázový o inštalovanom výkone 3,06kWp s riadením prebytku energie do AC špirály zásobníka vody - Mútne (Orava) (7)
ONgrid systém- trojfázový o inštalovanom výkone 3,06kWp so vzdialeným dohľadom výroby - NitraONgrid systém- trojfázový o inštalovanom výkone 3,06kWp so vzdialeným dohľadom výroby - Nitra (10)
ONgrid systém- trojfázový o inštalovanom výkone  3,06kWp so vzdialeným dohľadom výroby - Dulová Ves (okr. Prešov) ONgrid systém- trojfázový o inštalovanom výkone 3,06kWp so vzdialeným dohľadom výroby - Dulová Ves (okr. Prešov)  (8)
ONgrid systém- trojfázový o inštalovanom výkone 3,57kWp so vzdialeným dohľadom výroby - SevernáONgrid systém- trojfázový o inštalovanom výkone 3,57kWp so vzdialeným dohľadom výroby - Severná (4)
ONgrid systém- jednofázový o inštalovanom výkone 2,55kWp s riadením prebytku energie do AC špirály zásobníka vody - Okoličné (Liptovský Mikuláš)ONgrid systém- jednofázový o inštalovanom výkone 2,55kWp s riadením prebytku energie do AC špirály zásobníka vody - Okoličné (Liptovský Mikuláš) (6)
ONgrid systém- jednofázový o inštalovanom výkone 2,50kWp s riadením prebytku energie do DC špirály zásobníka vody - Uzovce (okr. Sabinov)ONgrid systém- jednofázový o inštalovanom výkone 2,50kWp s riadením prebytku energie do DC špirály zásobníka vody - Uzovce (okr. Sabinov) (4)
ONgrid systém- jednofázový o inštalovanom výkone 3,06kWp s riadením prebytku energie do AC špirály zásobníka vody - Honce (okr. Rožňava)ONgrid systém- jednofázový o inštalovanom výkone 3,06kWp s riadením prebytku energie do AC špirály zásobníka vody - Honce (okr. Rožňava) (5)
ONgrid systém- trojfázový o inštalovanom výkone 3,06kWp so vzdialeným dohľadom výroby - KošiceONgrid systém- trojfázový o inštalovanom výkone 3,06kWp so vzdialeným dohľadom výroby - Košice (5)
ONgrid systém- jednofázový o inštalovanom výkone 3,06kWp s riadením prebytku energie do AC špirály zásobníka vody - Drienica (okr. Sabinov)ONgrid systém- jednofázový o inštalovanom výkone 3,06kWp s riadením prebytku energie do AC špirály zásobníka vody - Drienica (okr. Sabinov) (5)
Ostrovno - hybridný fotovoltaický systém o inštalovanom výkone 1500Wp v kombinácii s elektrocentrálou - Ostrá LúkaOstrovno - hybridný fotovoltaický systém o inštalovanom výkone 1500Wp v kombinácii s elektrocentrálou - Ostrá Lúka (12)
Ostrovný systém - NovákyOstrovný systém - Nováky (6)
Ostrovno - hybridný fotovoltaický systém. Košice - ČičkyOstrovno - hybridný fotovoltaický systém. Košice - Čičky (12)
750Wp ostrovný systém - Závada750Wp ostrovný systém - Závada (3)
Ohrev- bungalov KanašOhrev- bungalov Kanaš (6)
Predohrev plynového kotla- Komárno, HadovcePredohrev plynového kotla- Komárno, Hadovce (3)
Predohrev plynového kotla – Vyšný ŽipovPredohrev plynového kotla – Vyšný Žipov (6)
Predohrev plynového kotla - PrešovPredohrev plynového kotla - Prešov (7)
 

Naši zákazníci

“Profesionálny prístup, všetky práce boli vykonaná kvalitne a v termíne aký bol dohodnutý.
So spoločnosťou bola výborná komunikácia, môžem len odporučiť.”

"Vypracovali celý systém na mieru a dokázali mi poradiť a navrhnúť najvhodnejší spôsob montáže.
Nenavýšili dohodnutú cenu, ktorá bola stanovená po obhliadke, ako to robia niektoré firmy. Celkovo bol prístup z ich strany veľmi seriózny."

Prečo si vybrať práve nás?

Ponúkame Vám tri najdôležitejšie dôvody prečo by ste si mali vybrať naše služby:

1. Kvalita

2. Cena

3. Splnený termín dodávky a montáže

Dostávať akciové letáky

Naši Partneri

©2019 EKOSOLUTION, s.r.o. | Vytvoril Empresario TOPlist

S5 Box