Úvod /  Naša ponuka /  Ongrid systémy - vlastná spotreba /  Prečo ONgrid spotreba
Prečo ONgrid spotreba PDF Vytlačiť E-mail

Charakteristika:
ONgrid- vlastná spotreba je typ fotovoltaického systému určený pre tých užívateľov, ktorí sú pripojení k distribučnej sieti, avšak ich cieľom je zabezpečenie efektívnej úspory energie a teda úspory svojich finančných prostriedkov s využitím vlastnej fotovoltaickej elektrárne.

 
Funkčnosť systému:
Ongrid zapojenie využíva vnútornú elektrickú inštaláciu objektu v 1- fázovom až 3- fázovom zapojení (L1, L2, L3) k prednostnému dodávaniu vami vyrobenej elektrickej energie z fotovoltaického poľa (o výkone 2,0kWp- 10,0kWp) k dosiahnutiu maximálneho pokrytia aktuálnej spotreby elektriny v objekte.

Vzhľadom na skutočnosť, že možnosti uloženia elektrickej energie na dobu, kedy to potrebujeme sú obmedzené, resp. finančne náročnejšie, naša spoločnosť prináša cenovo dostupné riešenia pre zákazníkov a to, ako čo najefektívnejšie svoju vyrobenú energiu využiť v čase jej výroby.
Na zabezpečenie správneho manažmentu výroby z fotovoltaickej elektrárne- pre maximálne využitie vyrobenej elektriny na jednej strane a s minimalzáciou akýchkoľvek prietokov vyrobenej elektrickej energie do distribučnej siete na strane druhej, využívame nadstavbu meniča (invertora), ktorá je schopná riadiť vašu výrobu z fotovoltaickej elektrárne podľa aktuálneho odberu energie v objekte. 
Základom správnej ONgrid inštalácie určenej k vlastnej spotrebe je jej dimenzácia, teda inštalovaný výkon elektrárne a následné správne napojenie/sfázovanie meniča, ktorý ďalej dodáva elektrickú energiu z vašej výroby pre spotrebiče. Menič ponúka možnosť prednostného spínania spotrebičov podľa určených priorít (bojler, tepelné čerpadlo, elektrokotol, klimatizácia atď), ktoré sú primárne napájané z Vami vyrobenej elektrickej energie.
Našou úlohou v  tomto procese je zaistiť, aby fotovoltaická elektráreň pracovala pre Vás.

 

Návrh systému TU

 

Naši zákazníci

“Profesionálny prístup, všetky práce boli vykonaná kvalitne a v termíne aký bol dohodnutý.
So spoločnosťou bola výborná komunikácia, môžem len odporučiť.”

"Vypracovali celý systém na mieru a dokázali mi poradiť a navrhnúť najvhodnejší spôsob montáže.
Nenavýšili dohodnutú cenu, ktorá bola stanovená po obhliadke, ako to robia niektoré firmy. Celkovo bol prístup z ich strany veľmi seriózny."

Prečo si vybrať práve nás?

Ponúkame Vám tri najdôležitejšie dôvody prečo by ste si mali vybrať naše služby:

1. Kvalita

2. Cena

3. Splnený termín dodávky a montáže

Dostávať akciové letáky

Naši Partneri

©2019 EKOSOLUTION, s.r.o. | Vytvoril Empresario TOPlist

S5 Box